“TA PASKA NGRE B*THËN…”/ Kejvina Kthella “masakrohet” nga komentuesit (FOTO) – AlpeGossip
“TA PASKA NGRE B*THËN…”/ Kejvina Kthella “masakrohet” nga komentuesit  (FOTO)

“TA PASKA NGRE B*THËN…”/ Kejvina Kthella “masakrohet” nga komentuesit (FOTO)

Kejvina Kthella është një nga femrat më seksi ndër personashet vip shqiptare.

Me format e lakmuara ajo u bë e famshme për publikun në programin “Xing me Ermailn”, ku edhe pse tashmë është larguar nga aty, përsëri nuk I mungon vëmendja.

Profili i saj në “Instagram” është plot me foto  ku shfaqet e zhveshur dhe provokuse. Së fundmi ka publikuar një foto me bikini ku qartazi kuptohet që dëshiron të nxjerr në pah format por komentuesit janë treguar të pamëshirshëm

/AlpeNews.al