TËRHËQËSE DHE SEKSI/ Arjola Shehu na tregon sekretin e saj të… (FOTO) – AlpeGossip
TËRHËQËSE DHE SEKSI/ Arjola Shehu na tregon sekretin e saj të… (FOTO)

TËRHËQËSE DHE SEKSI/ Arjola Shehu na tregon sekretin e saj të… (FOTO)

Arjola Shehu është moderatorja që ju ka rrëmbyer zemrat shumë të rinjve.

Ajo  ka arritur që të fitojë simpatinë e publikut dhe ka arritur të tërheqë vëmendjen nga përkushtimi i saj në punë, përpos kësaj ajo ka një fizionomi  shumë të rregullt edhe pse ndonjëherë dietat e saj vinë në këtë formë.

Prap së prap ajo është një ndër moderatoret më simpatike.

Përgatiti: AlpeNews.al