Pa të brendshme dhe me ”look” të ri/ Roza Lati ”ndez” sërish Instagramin (FOTO) – AlpeGossip
Pa të brendshme dhe me ”look” të ri/ Roza Lati ”ndez” sërish Instagramin (FOTO)

Pa të brendshme dhe me ”look” të ri/ Roza Lati ”ndez” sërish Instagramin (FOTO)

Roza Lati, vajza e aktores Rita Lati, është ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit çdo foto dhe video nga aktiviteti i saj i përditshëm, ndërsa sot ka publikuar një foto mjaft sesuale që ka tërhequr vëmendjen.

Teksa jemi mësuar ta shohim bjonde, Roza së fundmi vjen me look të ri duke pozuar pa të brendshme.

Moderatorja tashmë është kthyer tashmë në brune, ndryshim të cilin mesa duket ndjekësit e kanë pritur mjaft mirë pasi ka marrë shumë komente pozitive.