EPIKE/ Cardi B mëson ç'do të thotë emri i saj në shqip (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
EPIKE/ Cardi B mëson ç’do të thotë emri i saj në shqip (FOTO+VIDEO)

EPIKE/ Cardi B mëson ç’do të thotë emri i saj në shqip (FOTO+VIDEO)

Reperja me famë botërore, Cardi B është kthyer në një ndër personazhet më të famshme në të gjithë botën dhe këngët e saj dëgjohen dhe janë kthyer në hite. Së fundmi, këngëtarja amerikane është takuar me menaxherin e artistëve shqiptar Drini Zetriqi dhe nuk ka ngurruar të përshëndes të gjithë shqiptaret.

Drini ka publikuar një video në ‘Instastory’ ku shihet me reperen e cila ka shkrirë së qeshuri gjithë fansat teksa ka zbuluar se çfarë kuptimi ka emri i saj në gjuhën shqipe.

“Jam këtu me shqiptarin… Po prit. A nuk është kuptimi i emrit tim në shqip “k**’!”, ka thënë ajo teksa menaxheri shqiptar ja ka pohuar këtë fakt duke shkaktuar të qeshura.