Beyoncé dhe Jay-Z momente relaksi në jahtin 180 milion dollarë në brigjet e Caprit – AlpeGossip
Beyoncé dhe Jay-Z momente relaksi në jahtin 180 milion dollarë në brigjet e Caprit

Beyoncé dhe Jay-Z momente relaksi në jahtin 180 milion dollarë në brigjet e Caprit

Ata kanë kaluar verën duke lëvizur nëpër botë për turneun e tyre të përbashkët, por kanë pasur me vete edhe fëmijët e tyre.
Beyonce dhe Jay-Z u fotografuan të martën në një yaht luksoz në brigjet e Caprit, Itali, teksa po merrnin rreze dielli dhe po kalonin momente releksuese

Me ta edhe tre fëmijët e tyre-Blue Ivy, gjashtë vjeç dhe binjakët Rumi dhe Sir, një vjeç.

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj reper nuk kursehen aspak kur është fjala për pushimet e tyre, duke pasur parasysh që shëtisnin me një yaht, që kushton 180 milion dollarë.

Çifti ka shijuar momente intime së bashku. Beyonce 36 vjeç, ka hequr mantelin që mbante veshur dhe është zhytur në vaskë me bashkëshortin e saj 48 vjeç, duke shijuar një pije.