I dha fund marrëdhënies treshe, Egla Harxhi THUMBON keq ish-të dashurën: Ata që ikën lënë… (FOTO) – AlpeGossip
I dha fund marrëdhënies treshe, Egla Harxhi THUMBON keq ish-të dashurën: Ata që ikën lënë… (FOTO)

I dha fund marrëdhënies treshe, Egla Harxhi THUMBON keq ish-të dashurën: Ata që ikën lënë… (FOTO)

Bëri bujë të madhe në publik rasti i ish-Miss Shqipëria për vitin 2007, Egla Harxhit dhe shkaktoi vërtet diskutime të zjarrta.

Kjo për faktin se modelja shpalli publikisht raportin e saj treshe me princin e vetëshpallur të Libofshësh, Jarl Alexandre de Basseville dhe një vajzë nga Ballkani të quajtur Alessia.

Më pas gjithçka ndryshoi dhe Egla i dha fund raportit me Alesian për arsye që nuk janë mësuar akoma për publikun.

Ky raport duket se nuk ka përfunduar edhe aq në mënyrë të paqtë dhe ka qenë pikërisht Ish-missi e cila me një postim të fundit në Instastory ka vendosur ti thotë disa fjalë për Alesian.

Shumë njerëz kanë ardhur dhe kanë ikur dhe ka qenë gjithmonë mirë pasi kanë mbushur disa hapësira që ishin për njerëzit e mirë. Është një eksperiencë e çuditshme ku ata të cilët më kanë lënë mua gjithmonë kanë lënë hapësira për njerëz me kualitet më të mirë”, shkruan Egla në postimin e saj në Instastory.