“SHPËRTHEN” këngëtarja shqiptare dhe LË NAM LIVE: Do t’ia q* robt (VIDEO) – AlpeGossip
“SHPËRTHEN” këngëtarja shqiptare dhe LË NAM LIVE: Do t’ia q* robt (VIDEO)

“SHPËRTHEN” këngëtarja shqiptare dhe LË NAM LIVE: Do t’ia q* robt (VIDEO)

Një deklaratë si kjo nuk e kishim dëgjuar të thuhej më parë publikisht nga një femër ekrani.

Por ja që ajo e tha, në një video e cila më pas u postua në Instastorien e Kejvina Kthellës, e mundur të shikohet jo vetëm nga 85.000 ndjekësit e saj. E gjendur krah Genta Ismajlit, Kejvina mundohet të flasë, por Genta nuk e la të vazhdojë më gjatë, duke e ndërprerë: Shumë surpriza që kemi për t’ia q* robt’, thotë ajo. Shumë e ekzaltuar Genta!