XHAKETË DHE FUSTAN/ Njihuni me 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO) – AlpeGossip
XHAKETË DHE FUSTAN/ Njihuni me 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO)

XHAKETË DHE FUSTAN/ Njihuni me 6 kombinime që shkojnë gjithmonë (FOTO)

Nëse ka një kombinim të rehatshëm pranveror ai është fustani shoqëruar me xhaketë. Por jo domosdoshmërisht këto të dyja qëndrojnë mirë pranë njëra- tjetrës.

Ky artikull do t’ju ndihmojë me 6 raste kur xhaketa dhe fustani kombinohen duken bashkë:

Xhaketë ngjyrë ulliri + Printe lulesh

Lëkurë + Fustan mëndafshi

Kuadrate të mëdha + Xhins

Kuadrate të imëta + Pala

Xhaketë sportive + Fustan në njërën anë i çarë

Kamosh + Printe retro