E dhunoi vajzën e të dashurës/ 34 vjeçari dënohet 160 vjet burg (FOTO) – AlpeGossip
E dhunoi vajzën e të dashurës/ 34 vjeçari dënohet 160 vjet burg (FOTO)

E dhunoi vajzën e të dashurës/ 34 vjeçari dënohet 160 vjet burg (FOTO)

Njeriu ‘i keq’ është burgosur për 160 vjet për përdhunimin e vajzës së të dashurës, 10 vjeç, e cila lindi fëmijën e tij.

Nicholas Deon Thrash, 34 vjeçar, u përpoq të hiqte dorë nga krimet duke pohuar se mamaja e vajzës e kishte përdor spermatozoidin e tij për inseminimin artificial, transmeton Indeksonline.

Një burrë është dënuar me më shumë se 100 vjet burg për përdhunim të përsëritur të vajzës 10 vjeçare të të dashurës së tij dhe lënë më pas shtatzënë.

34-vjeçari u shpall fajtor për 10 akuza kundër vajzës që filloi kur ajo ishte vetëm tetë vjeçe.

Individi i sëmurë nga Indiana, SHBA, tha se nuk kishte pasur marrëdhënie seksuale me vajzën.