E BUKUR DHE E ËMBËL SI JONA SPAHIU/ Moderatorja uron me fjalë prekëse të motrën (FOTO) – AlpeGossip
E BUKUR DHE E ËMBËL SI JONA SPAHIU/ Moderatorja uron me fjalë prekëse të motrën (FOTO)

E BUKUR DHE E ËMBËL SI JONA SPAHIU/ Moderatorja uron me fjalë prekëse të motrën (FOTO)

Jona Spahiu është një ndër femrat më të dashura për publikun shqiptar, pamja e saj e ëmbël gjithmonë ka tërhequr vëmendje.

Moderatorja është në pritje të ëmbël dhe duket se muajt e fundit të shtatëzënisë po i shijon më së miri.

Jona është shumë aktive në rrjetet sociale  ditën e sotme ka ndarë me fansat një foto ku uron të motrën për ditëlindjen, ajo  është po aq bukuroshe dhe e ëmbël sa vetë moderatorja.