PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Rashel Kolanecit i propozojnë për martesë: Jam qeros dhe me X6 zemër… – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Rashel Kolanecit i propozojnë për martesë: Jam qeros dhe me X6 zemër…

PUBLIKOI FOTON SEKSI/ Rashel Kolanecit i propozojnë për martesë: Jam qeros dhe me X6 zemër…

Rasheli është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara shqiptare. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Ajo është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj foto të ndryshme të cilat pëlqehen shumë nga ata.

Mirëpo mesa duket Rashelit i erdhi “fati në derë” pasi ka publikuar një foto ku shihet  mjaftë seksi ajo që na ra në sy ishte ky komenti epik.

“Do martohemi bashk o zemra jam qeros kam x6” : Ishin fjalët e shkruajtura nga fansi për të cilën velina nuk ka reaguar.