NUK NDAJNË VETËM MIQËSINË/ Arbana dhe Xhemi i marrin “BORXH” njëra tjetrës edhe…rrobat (FOTO) – AlpeGossip
NUK NDAJNË VETËM MIQËSINË/ Arbana dhe Xhemi i marrin “BORXH” njëra tjetrës edhe…rrobat (FOTO)

NUK NDAJNË VETËM MIQËSINË/ Arbana dhe Xhemi i marrin “BORXH” njëra tjetrës edhe…rrobat (FOTO)

Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani janë dy moderatoret e njohura të cilat kanë arritur të mbajnë me njëra tjetrën një miqësi të fortë prej vitesh.

Në rrjete sociale ato nuk ngurojnë ti shprehin dashurinë njëra tjetrës përmes postimeve të ndryshme qoft edh epërmes batutave të ndryshme. Xhemi dhe Arbana kalojnë shumë kohë bashke e gjithashtu edhe fëmijët e tyre janë miq.

Por përveç miqësisë  e dashurisë, ato ndajnë edhe me njëra tjetrën edhe veshjet.

Kjo nuk është aspak e çuditshme pasi të gjtiha mikeshat e ngushta ndërrojnë rrobat me njëra tjetrën si të ishin motra!

Në këtë rast, bëhet fjalë për një xhaketë të cilën e kishte veshur më parë Xhemi dhe një foto ku shfaqej me të e ka postuar në profiling e saj në Instagram.

View this post on Instagram

Today's mood

A post shared by Xhemi Shehu (@xhemishehu_) on

 

Më pas këtë të shtunë, në emisionin “Dua Të Të Bëj Të Lumtur”, Arbana Osmani shfaqet me të njëjtën xhaketë.

Edhe pse me kombinime të ndryshme, sërish xhaketa duket bukur tek të dyja mikeshat e ngushta…

/AlpeNeës.al