JEP LAJMIN E ËMBËL/ Rezarta Shkurta: Në pritje të fëmijës së dytë – AlpeGossip
JEP LAJMIN E ËMBËL/ Rezarta Shkurta: Në pritje të fëmijës së dytë

JEP LAJMIN E ËMBËL/ Rezarta Shkurta: Në pritje të fëmijës së dytë

Rezarta Shkurta ka dhënë sot një lajm të ëmbël. Ajo dhe Ermal Hoxha do të bëhen sërish prindër.

Rezarta Shkurta jep lajmin e ëmbël: Në pritje të

“Familja jonë ka një surprizë”, ka shkruar Rezarta krah një fotoje ku bën të ditur se është në pritje të një bebi.

Rezarta Shkurta jep lajmin e ëmbël: Në pritje të

Kujtojmë që Rezarta dhe Ermali janë prindër edhe të një vajze me emrin Hera.