NUK KA MË DYSHIME! Dy këngëtarët e njohur janë në një lidhje (VIDEO) – AlpeGossip
NUK KA MË DYSHIME! Dy këngëtarët e njohur janë në një lidhje (VIDEO)

NUK KA MË DYSHIME! Dy këngëtarët e njohur janë në një lidhje (VIDEO)

BRITANI E MADHE – Muajt e fundit në mediat rozë flitet për një lidhje midis këngëtares me origjinë shqiptare, Rita Ora dhe Chris Broën. Ndërkohë asnjëri prej tyre nuk ka reaguar as e kanë përgënjeshtuar as e kanë konfirmuar. Por mbrëmjen e djeshme ata janë filmaur së bashku.

 

 

Çifti ndodhet së bashku në Milano dhe po qëndrojnë në të njëjtin hotel. Pas përfundimit të “Milano Fashion Week” ata janë larguar për të festuar në një nga club-et e qytetit.

Kujtojmë se tre vite më pare Rita Ora dhe Chris Brown kanë bashkëpunuar në këngën “Body on me”, ku dhe kanë realizuar disa skena të nxehta.