Pishinë dhe LUKS, njihuni me vilën mahnitëse të reperit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Pishinë dhe LUKS, njihuni me vilën mahnitëse të reperit shqiptar (FOTO)

Pishinë dhe LUKS, njihuni me vilën mahnitëse të reperit shqiptar (FOTO)

I shikon kudo bashkë, ndërsa së fundmi janë përfshirë edhe në konflikte me këngëtarë të tjerë shqiptarë.

Por karriera e tyre është duke ecur më së miri, pasi Dj Blunt dhe Real 1 janë një prej dysheve më të pandara dhe më të pëlqyera të ekranit.

Nga postimet e fundit në Instagram, ata na kanë bërë me dije se Real 1 ka blerë një vilë luksoze.

Këngëtari ka postuar video dhe pamje të dhomave të vilës, si dhe të oborrit, ku ndodhet edhe një pishinë. Për më shumë shikoni pamjet.