SEKSI DHE…E VEÇANTË/ Eksperimentet e Luana Vjollcës me flokët, ja ndryshimet në LOOK – AlpeGossip
SEKSI DHE…E VEÇANTË/ Eksperimentet e Luana Vjollcës me flokët, ja ndryshimet në LOOK

SEKSI DHE…E VEÇANTË/ Eksperimentet e Luana Vjollcës me flokët, ja ndryshimet në LOOK

Moderatorja Luana Vjollca është një nga femrat më tërheqëse dhe më të dashura të showbiz-it shqiptar.

Ajo ka bërë shumë eksperimente me lyerjen e flokëve dhe ndryshimin në look, por gjithmonë ia ka dalë te duket “sexy” dhe e bukur njëkohësisht.

Luana ka eksperimentuar me ngjyrat e flokëve nga bjonde, të zeza, me baluke vecanerisht muajt e fundit.

AlpeGOSSIP ju sjell disa nga fotot e ndryshimit të look-ut të Luana Vjollcës, nga transformimi më i fundit e deri tek ndryshimi në kohët më parë.

View this post on Instagram

New look from #quarantine with Love 💋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

View this post on Instagram

A guxon ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

🦁

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Rikthehet Sweet Apple Pie 😛 Sonte #ShikoKushLUAN 21:00

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

L💋

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Sonte.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on