DUKE SODITUE NATYRËN/ Argjentina Ramosaj tregon me këto pamje pasionin e të voglit të saj (VIDEO) – AlpeGossip
DUKE SODITUE NATYRËN/ Argjentina Ramosaj tregon me këto pamje pasionin e të voglit të saj (VIDEO)

DUKE SODITUE NATYRËN/ Argjentina Ramosaj tregon me këto pamje pasionin e të voglit të saj (VIDEO)

Këngëtarja e njohur, Argjentina Ramosaj ka treguar me anë të postimeve të ndryshme rutinën e saj pranë bashkëshortit dhe djalit të tyre të vogël. Së fundmi ajo ka publikuar një foto të vogëlushit, i cili rritet dita ditës dhe duket se ka nisur t’i zbulojë pasionet e tij të para.

Në videon e publikuar duket se i vogli ka nisur të fotografojë natyrën në të cilën gjendet me aparatin në duar.
Kujtojmë se prej disa vitesh, Argjentina është shkëputur pjesërisht nga muzika duke i kushtuar më shumë vëmendje familjes së saj.

View this post on Instagram

😊

A post shared by Argjentina Ramosaj (@argjentinaramosaj) on