Gaz Paja s’duron dot më/ Drejtuesit e “Portokalli” bëjnë favore ….. – AlpeGossip
Gaz Paja s’duron dot më/ Drejtuesit e “Portokalli” bëjnë favore …..

Gaz Paja s’duron dot më/ Drejtuesit e “Portokalli” bëjnë favore …..

Aktori i programit të humorit në Top Channel, “Portokalli”, Gazmend Paja, ka shpërthyer kundrejt drejtuesve të show-it, duke thënë se ata bëjnë favore sipas tekave të tyre.

Nga ana tjetër ai ka pohuar se ka shumë pak miq brenda “Portokalli”-së dhe se i mungon ish kolegu i tij, Bes Kallaku.

“Drejtuesit aty bëjnë favore sipas tekave të tyre, por nuk shoh asnjë konkurrent aty. Fare, zero”, është shprehur ai për emisionin “Lart e Poshtë”.

Gazi ka shtuar se nëse do t’i duhej të zgjidhte mes “Portokallisë” e teatrit, ai do të zgjidhte këtë të fundit, duke premtuar se në vijim do t’i përkushtohet më shumë atij.