”2 gisht mjaltë”/ Zbulohen disa nga skenat e Elvana Gjatës dhe se kur do të prezantohet filmi (FOTO) – AlpeGossip
”2 gisht mjaltë”/ Zbulohen disa nga skenat e Elvana Gjatës dhe se kur do të prezantohet filmi (FOTO)

”2 gisht mjaltë”/ Zbulohen disa nga skenat e Elvana Gjatës dhe se kur do të prezantohet filmi (FOTO)

Ka disa kohë që e kanë lajmëruar dhe të gjithë fansat me siguri që janë në pritje të filmit “2gisht mjaltë” që Elvana Gjata do të sjellë në bashkëpunim me Ermal Mamaqin.

Ndoshta të gjithë jeni kuriozë se si do të jetë kontenti i filmit në fjalë dhe si do të zhvillohen ngjarjet, por ka qenë vetë Elvana e cila me disa postime në Instagram ka zbuluar disa nga skenat e filmit.

Me siguri do t’ja vlejë pritja e të gjithëve. Ky film me shumë gjasa do të korri suksese të shumta…