“PENDOHEM SHUMË QË NUK BËRA DOT NJË…”/ Marjana Kondi flet për pengun më të madh të jetës (FOTO) – AlpeGossip
“PENDOHEM SHUMË QË NUK BËRA DOT NJË…”/ Marjana Kondi flet për pengun më të madh të jetës (FOTO)

“PENDOHEM SHUMË QË NUK BËRA DOT NJË…”/ Marjana Kondi flet për pengun më të madh të jetës (FOTO)

Marjana Kondi, aktorja shumë e dashur për publikun ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”, ku gjatë intervistës, tregoi se është penduar shumë që nuk ka bërë një fëmijë të dytë.

Ester Bylyku: Cili ka qenë momenti më i vështirë në martesën tuaj?

Marjana Kondi: Nuk mendoj se kemi patur ndonjë moment shumë të vështirë, por do të të them dicka për të cilën pendohem. Pendohem që nuk kam bërë një fëmijë të dytë. Nuk është normale të kesh mundësi dhe të qëndrosh vetëm me një fëmijë.

Ester Bylyku: Pse nuk bërë fëmijë të dytë? Ishe më tepër e fokusuar tek karriera apo çfarë?

Marjana Kondi: Jooo, çfarë karriere. Unë bëj një punë normale si të gjithë. Thjesht nuk e di, pse nuk e bëra një fëmijë të dytë, dhe pendohem shumë për këtë.