Do ju mahnisë/ Klea Huta del me BIKINI buzë pishine dhe tregon…(FOTO) – AlpeGossip
Do ju mahnisë/ Klea Huta del me BIKINI buzë pishine dhe tregon…(FOTO)

Do ju mahnisë/ Klea Huta del me BIKINI buzë pishine dhe tregon…(FOTO)

Pas suksesit të këngës “Bla bla bla”, Klea Huta ka vendosur të marrë disa ditë pushime për t’u relaksuar. Siç është parë edhe nga postimet e vajzave të tjera të njohura të ekranit, Klea ndodhet në shoqërinë e tyre. Ndonëse ndodh rrallë që aktorja dhe këngëtarja të postojë foto me bikini, sot Klea ka vendosur t’i mahnisë fansat. Ajo ka postuar një foto ku shihet në buzë të pishinës duke shijuar një kokteil, e buzëqeshur dhe në super formë.


Kujtojmë që kënga “Bla bla bla” e Kleas ka arritur të bëjë shumë bujë duke u dëgjuar ngado dhe gjithashtu shikime të shumta në Youtube.