SUPER HOT/ Dorina Mema shfaq “FORMAT BOMBASTIKE” dhe çmend rrjetin (Foto) – AlpeGossip
SUPER HOT/ Dorina Mema shfaq “FORMAT BOMBASTIKE” dhe çmend rrjetin (Foto)

SUPER HOT/ Dorina Mema shfaq “FORMAT BOMBASTIKE” dhe çmend rrjetin (Foto)

Modelja dhe trajnerja e fitnesit është një shembulli më i mirë se si një femër duhet të përkujdeset për dukjen.


Ajo së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shfaqet me një fustan ngjitur për trupi, duke ecur buzë detit. Dorina si gjithnjë duket fantastike.