"TË TA LËPIJ PAK"/ Gazetari shqiptar vendos në siklet balerinën e njohur (FOTO) - AlpeGossip
“TË TA LËPIJ PAK”/ Gazetari shqiptar vendos në siklet balerinën e njohur (FOTO)

“TË TA LËPIJ PAK”/ Gazetari shqiptar vendos në siklet balerinën e njohur (FOTO)

Ajo është një ndër balerinat e njohura shqiptare e cila çdo vit është pjesë e spektaklit të njohur “Dancing with the stars”. Bëhet fjalë për Isida Mollaymeri , e cila është mjaft e ndjekur dhe e komentuar nga mediat.
Së fundmi, Isida ka dhënë një intervistë për emisionin “Thumb” ku është habitur teksa gazetari i emisionit i ka kërkuar që ta lëpijë.

“Me çfarë e ke lyer fytyrën sot?”, e pyet gazetari, ndërkohë që Isida i ka treguar se e ka lyer me krem pudër.

“Të ta lëpij pak?”, e pyet Klintoni, i cili më pas i afrohet balerinës dhe e lëpinë në fytyrë.