Ju kujtohet Xheni? Aktorja e famshme flet për largimin nga “Al Pazar”: Unë… (VIDEO) – AlpeGossip
Ju kujtohet Xheni? Aktorja e famshme flet për largimin nga “Al Pazar”: Unë… (VIDEO)

Ju kujtohet Xheni? Aktorja e famshme flet për largimin nga “Al Pazar”: Unë… (VIDEO)

Xheni Hallulli është një nga aktoret më të dashura të humorit.

Ajo ka nisur punën si aktore humori fillimisht në Portokalli dhe më pas në Al Pazar.

Por a do të largohet Xheni nga Al Pazar për punuar në një emision tjetër humori?

“Jo”-u përgjigj ajo, e ftuar në emision Ditë e Re.

“Nuk mund ta lej dot më tani sepse unë kam filluar në Portokalli me Gonin, kam vazhduar me Gonin kështu unë jam bërë me Gonin aq e afërt dhe nuk do të ndihesha më mirë në ndonjë vend tjetër. E kam edhe mbështetje. Ai më njeh shumë mirë dhe unë e njoh shumë mirë. Duke qenë aq komod me Gonin nuk mund ta lija për diçka tjetër,”-shtoi Xheni.