Zi në familjen e Iris Luarasit! Një pjesëtar i familjes ndërron jetë: Një grua e mrekullueshme… – AlpeGossip
Zi në familjen e Iris Luarasit! Një pjesëtar i familjes ndërron jetë: Një grua e mrekullueshme…

Zi në familjen e Iris Luarasit! Një pjesëtar i familjes ndërron jetë: Një grua e mrekullueshme…

Ditën e sotme, familja e pedagoges dhe opinionistes së njohur Iris Luarasi është goditur nga një fatkeqësi.
Bëhet fjalë për humbjen e jetës së vjehrrës së saj, e cila prej kohësh vuante nga një sëmundje në spital.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Luarasi, e cila ka shpërndarë foton e të ndjerës me nipin dhe mbesën.

“Mamaja e Ennos dhe gjyshja e Noah dhe Ashli, një grua e mrekullueshme që donte fëmijët dhe muzikën, vdiq sot në spital për t’u bashkuar me dashurinë e jetës së saj, Babon”, – shkruan pedagogia në Facebook.

Blitz.al shpreh ngushëllimet për familjen e Iris Luarasit.