I KA KËPUT KOKËN MAMIT APO BABIT? Vip-at zbulojnë kujt i ngjan fëmija: Nga Bes Kallaku…(FOTO) – AlpeGossip
I KA KËPUT KOKËN MAMIT APO BABIT? Vip-at zbulojnë kujt i ngjan fëmija: Nga Bes Kallaku…(FOTO)

I KA KËPUT KOKËN MAMIT APO BABIT? Vip-at zbulojnë kujt i ngjan fëmija: Nga Bes Kallaku…(FOTO)

Së fundmi personazhet e njohura të ekranit duket se kanë një problem serioz dhe këtë e shfaqin hapur në rrjetet sociale.

Ata kanë publikuar foton e vogëlusheve duke i bashkangjitur me foton e tyre ose të ndonjë të afërmi dhe ne mbetëm pa fjalë  nga ngjashmëria.

Nëse mendoni se fëmija është kopja e mamit ose e babit duket se kjo nuk është gjithmonë e vërtetë pasi disa prej artistëve na kanë treguar se fëmijët e tyre kanë një kopje me të afërmit.

Ne kemi zgjedhur disa nga foto më “pikante” të publikuara së fundmi në rrjetin social “Instagram” dhe ja  kujt i ngjajnë vip-at e vegjël.

Rudina Dembaçaj

Rezarta Shkurta

Bes Kallaku

Teuta Krasniqi

AlpeNews.al