VISI DHE LORI SHFAQEN NË…/ Marrin fund dyshimet, ndahet ÇIFTI! (FOTO) – AlpeGossip
VISI DHE LORI SHFAQEN NË…/ Marrin fund dyshimet, ndahet ÇIFTI! (FOTO)

VISI DHE LORI SHFAQEN NË…/ Marrin fund dyshimet, ndahet ÇIFTI! (FOTO)

Vis Bajrakttari dhe Lori  Hoxha janë kthyer në personazhet më të përfolur të momentit.Çifti janë bashkë prej më shumë se 6 vitesh por lidhjen e tyre janë munduar ta mbajnë gjithmonë larg vëmendjes mediatike.

Daljet e tyre publike kanë qenë të fshehura dhe të dy nuk publikojnë shpesh foto krah njëri tjetrin.

Nuk është hera e parë që lidhja e tyre përjeton një krizë por duket se gjërat kesaj here janë serioze.

Detajet na tregojnë se gjithçka mes tyre ka marrë fund dhe pse Visi  akoma nuk ka ka fshir foto nga Instagrami me Lorin  ,ai ka zgjedhur të fshij dedikimet.

Nuk jeni bindur akoma?!

Para dy ditësh AlpeNews ka publikuar një foto të Lori ku shihet duke u argëtuar në një nga clubet e Tiranës së bashku me shoqet. (kliko këtu)

Burime pranë AlpeNews ka zbuluar se po në të njëjtin vend ndodhej edhe Vis Bajraktari por çifti  ishte  në tavolina të ndryshme dhe nuk u takuan. Ndërkohë që Lori zgjodhi të argëtohej në maksimum ,Visi u tragua më i përmbajtur duke i hedhur shikime ironike.

Gjithashtu burimet tona na konfirmuan se gjithcka mes të dyve ka marrë fund, duke lënë disi fajtore trashëgimtaren e “Top Channel”.

Përgatiti: AlpeNews.al