FOTOGRAFOHET I ZHVESHUR NË SHTRAT/ Capital T zbulon se kë dashuron… – AlpeGossip
FOTOGRAFOHET I ZHVESHUR NË SHTRAT/ Capital T zbulon se kë dashuron…

FOTOGRAFOHET I ZHVESHUR NË SHTRAT/ Capital T zbulon se kë dashuron…

Capital T është në mesin e artistëve më të pëlqyer të tregut muzikor shqiptar.
Ai është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat poston foto nga përditshmëria.

Mëngjesin e sotëm, reperi  e nisi me një fotografi nga shtrati, ku shihet i mbuluar me çarçaf, ndërsa la një mbishkrim.

“Unë  dua vetëm shtratin dhe nënën time, më falni”, ka shkruar Capital T.

Mos ndoshta ky është një dedikim?