MOSMARRËVESHJA ME MC KRESHËN/ Blero sqaron se si qëndron e vërteta (VIDEO) – AlpeGossip
MOSMARRËVESHJA ME MC KRESHËN/ Blero sqaron se si qëndron e vërteta (VIDEO)

MOSMARRËVESHJA ME MC KRESHËN/ Blero sqaron se si qëndron e vërteta (VIDEO)

Në një intervistë Blero ka rrëfyer të pathënga nga jeta private dhe ajo profesionale, si dhe zbuloi detaje rreth këngëve që planifikon t’i publikojë së shpejti.

Ndër të tjera, ai për herë të parë ka dhënë detaje rreth dasmës me Afronën, e cila pritet të mbahet vitin e ardhshëm.

Blero ka folur edhe rreth raporteve që ka me kolegët, në këtë rast ai zbuloi se a flet sot me Mc Kreshën, me të cilën para disa kohe kishte mosmarrëveshje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se çfarë thotë Blero.