(FOTO) Arbana Osmani rikthen Xhemi Shehun, shikoni si duken këtë mëngjes dy mikeshat – AlpeGossip
(FOTO) Arbana Osmani rikthen Xhemi Shehun, shikoni si duken këtë mëngjes dy mikeshat

(FOTO) Arbana Osmani rikthen Xhemi Shehun, shikoni si duken këtë mëngjes dy mikeshat

Ju kishin munguar dy mikeshat e pandara…?

Moderatoret e njohur Arbana Osmani dhe Xhemi Xhehu kanë përshëndetur fansat e tyre me një foto mëngjesi. Si gjithmonë të qeshura, bukuroshet e ekranit shqiptare reflektojnë pozitivitet.

Ky është muaji i rikthimit në ekran i Arbana Osmanit. Për të dytën herë transmetohet në Top Channel emisioni i emocioneve të mëdha ‘Dua të të bëj të lumtur’.

Ndërkohë Xhemi vazhdon të jetë larg rjetetve sociale.