(FOTO) Bleona Qereti në ‘Fifty shades of Grey’, këngëtarja ndez rrjetin – AlpeGossip
(FOTO) Bleona Qereti në ‘Fifty shades of Grey’, këngëtarja ndez rrjetin

(FOTO) Bleona Qereti në ‘Fifty shades of Grey’, këngëtarja ndez rrjetin

Në kinematë botërore është shfaqur më në fund pjesa e tretë e filmit të shumë përfolur ‘Fifty Shades of Grey’.

Ndryshe nga dy vitet e para, startimi ka përkuar me festën e të dashuruarve, por këtë vit pritja mbaroi më shpejt.

Nuk janë të paktë personat që janë dashuruar me këtë film që në mesin e gjithë historisë ka dhe përmbajtje të forta erotike.

Këngëtarja Bleona Qereti si shumë personaszhe të tjerë Vip është intriguar nga ky film.

Me një veshje mjaft sensuale ajo ka treguar se tashmë është koha për të parë filmi.