"E TMERRSHME, U BËRA NJERI"/ Nuk ka fare turp, Julian Deda poston foton para 11 vitesh nuk njihet fare - AlpeGossip
“E TMERRSHME, U BËRA NJERI”/ Nuk ka fare turp, Julian Deda poston foton para 11 vitesh nuk njihet fare

“E TMERRSHME, U BËRA NJERI”/ Nuk ka fare turp, Julian Deda poston foton para 11 vitesh nuk njihet fare

Julian Deda është një nga aktorët e humorit më të dashur për publikun Shqiptar. Ai ka fituar zemrat e të gjithëve me humorin dhe spontanitetin e tij.

Në rrjetin e tij social “Instagram” është mjaft aktiv ku shpesh herë ndan me ndjekësit video për të qeshuro ose foto nag e përdishmja e tij.

Ditë e sotme aktori ka publikuar një foto ku shfaqet para disa vitesh dhe na ka befasuar  me ndryshimine tij.

“E tmerrshme. Ne 11 vjet u bera njeri”: ishte shkrimi i Julit krah fotos dhe ka të drejtë.