Pasi Beyonce ‘i vodhi’ modelin e flokëve, shikoni çfarë i kopjoi Luanës një nga vajzat e familjes Kardashian (FOTO) – AlpeGossip
Pasi Beyonce ‘i vodhi’ modelin e flokëve, shikoni çfarë i kopjoi Luanës një nga vajzat e familjes Kardashian (FOTO)

Pasi Beyonce ‘i vodhi’ modelin e flokëve, shikoni çfarë i kopjoi Luanës një nga vajzat e familjes Kardashian (FOTO)

Duket se Luana po bëhet shembull edhe për yjet botërorë.

Vetëm pak ditë më parë ajo ‘akuzoi’ Beyoncen se i kishte vejdhur modelin e flokëve dhe këtë herë ka bërë ‘xing’ me një tetër personazh. Kyllie Jenner është rikthyer sërish aktive në Instagram pas lindjes së vajzës. Ajo prezantoi koleksionin e i të produkteve të grimit ‘Summer Collection X Kylie Cosmetics’. Për reklamimin e tyre zgjodhi të vishej me shumë ngjyra. Ajo u shfaq me një palë rroba banjo ngjyrë lejla me shkëlqim.

Por diku i kemi parë. Edhe Luana kishte zgjedhur po një version të ngjashëm të kostumit të banjos, por me një ndryshim. Foton e ka postuar para Kyliet.