“ÇDO DITË ËSHTË FESTË”/ Alban Skënderaj publikon foton “e ëmbël” dhe bën dedikimin prekës për të bijën – AlpeGossip
“ÇDO DITË ËSHTË FESTË”/ Alban Skënderaj publikon foton “e ëmbël” dhe bën dedikimin prekës për të bijën

“ÇDO DITË ËSHTË FESTË”/ Alban Skënderaj publikon foton “e ëmbël” dhe bën dedikimin prekës për të bijën

Alban Skënderaj ka publikuar pak minuta më parë një foto të vajzës së tij dhe pse ai postimet i ka të rralla me Amelin,kësaj here i ka dedikuar disa fjalë të ndjera.

“Me ty jeta është çdo ditë një festë”: shkruan  krah fotos Albani.

Ameli tashmë është rritur dhe mami Miriam është kujdesur ta veshi me “pink”.

View this post on Instagram

Me ty jeta eshte cdo dite nje feste ❤️

A post shared by Alban Skenderaj (@albanskenderaj) on