“KOMSHINJTË E KUJT DO ÇMENDEN…”/ Trixa s’paska ndërmend t’i ndalë thumbat kundër Donaldit dhe Borës – AlpeGossip
“KOMSHINJTË E KUJT DO ÇMENDEN…”/ Trixa s’paska ndërmend t’i ndalë thumbat kundër Donaldit dhe Borës

“KOMSHINJTË E KUJT DO ÇMENDEN…”/ Trixa s’paska ndërmend t’i ndalë thumbat kundër Donaldit dhe Borës

Lidhja e Donaldit me Borën përfundoi, lidhja e Trixës me Donaldin përfundoi, “Big Brother VIP” po ashtu përfundoi. Mirëpo, thumbat e Beatrix-ës duket se ende s’do të kenë një fund.

Pasi iu kthye hapur Bora Zemanit në Ditën e Gënjeshtrave (lexoje këtu), Trixës ende s’i del inati.

Së shpejti ajo do të promovojë këngën e re dhe me atë rast, hodhi dhe një thumb tjetër për Borën dhe Donaldin. Në llogarinë e saj në Twitter, Beatrix shpërndau shprehjen e komentit të saj të vjetër në postimin e Borës dhe Donaldit (kur ata u ritakuan brenda BBV ndërsa Beatrix ende nuk ishte bërë banore).

“Komshinjtë e kujt do çmenden këtë javë?”- shkruan Trixa në postim.