DONI TË DUKENI STIL? Shihni këto FOTO nga trendi i ri i vajzave VIP në “Instagram” – AlpeGossip
DONI TË DUKENI STIL? Shihni këto FOTO nga trendi i ri i vajzave VIP në “Instagram”

DONI TË DUKENI STIL? Shihni këto FOTO nga trendi i ri i vajzave VIP në “Instagram”

Pyetja që i bëjmë çdo ditë vetes është “Çfarë do vesh sot, si do i kombinoj rrobat, ça këpucësh do vesh?”
Veshja dhe ndjekja trendeve të fundit ka një rëndësi të madhe për vajzat që preferojnë modën dhe të jenë stil.

Në instagramet e vajzave VIP shohim shpesh herë veshje stil, kombinime të veçanta dhe detajr nga ato më të voglat të cilat preferohen nga ndjekset e tyre dhe shpesh herë i kanë ato si pika referimi si të kombinohen apo vishen.

Sē fundmi vajzat e showbizzit janë fiksuar pas një trendi të veçantë dhe jo shumë të praktikuara nga vajzat, kapja e pantallonave në fund me rripat e këpucëve dhe sandaleve dhe ato rrinë paktë të dryra dhe duken shumë bukur.

Nëse dhe ju doni të ndiqni këtë trend Alpegossip.al ju sjell fotot e vajzave VIP.