FOTO/ Këngëtarja e muzikës popullore që në heshtje po kthehet në ikonë mode – AlpeGossip
FOTO/ Këngëtarja e muzikës popullore që në heshtje po kthehet në ikonë mode

FOTO/ Këngëtarja e muzikës popullore që në heshtje po kthehet në ikonë mode

Herë pas here shohim postime të saj në rrjetet sociale dhe është vështirë ta dallosh nga vajzat që pozojnë përpara aparatit dhe të qenin “fashion” e kanë kthyer në punë. Bëhet fjalë për këngëtaren e muzikës popullore Poni, e cila çdo ditë e më shumë po vjen me një imazh totalisht të ndryshuar, e kuruar në çdo detaj dhe një stil veshjeje që mund ta lakmojnë edhe ndjekëset më të mira të trendeve të fundit.

Pas lindjes së djalit këngëtarja u shkëput për një periudhë të gjatë nga muzika për t’u rikthyer më ndryshe se kurrë. Nga postimet e herë pas hershme Poni tregon se prej kohësh ndjek me rigorozitet stërvitjen në palestër dhe ruan një rregjim të shëndetshëm ushqimor.