Pas largimit nga “Dancing With The Stars”, Amarda Toska ka diçka për të thënë… – AlpeGossip
Pas largimit nga “Dancing With The Stars”, Amarda Toska ka diçka për të thënë…

Pas largimit nga “Dancing With The Stars”, Amarda Toska ka diçka për të thënë…

 

Mbrëmjen e sotme fillon spektakli i shumëpritur i kërcimit “Dancing with the Stars Best” në Vizion Plus.

Rikujtojmë se vitet e kaluara Amarda Toska ka qenë moderatorja e këtij spektakli ndërkohë që këtë vit e drejton Almeda Abazi. Pak para fillimit të tij, Ami ka publikuar disa prej fotove të saj në “DËS” dhe i ka uruar suksese stafit.

“Sot dua ti uroj suksese për premierën skuadrës së @dwtsalbania me të cilët kam kaluar disa sezone pune të mrekullueshme! Formati im i preferuar! Jam e sigurtë që ky sezon do jetë vërtet “All stars”. Holta Kolaneci do na surprizosh siç ke bërë çdo edicion! Urime stafit gjithë trupës së baletit dhe Vipave! ( kaq foto gjeta për momentin)”.- ka shkruajtur Ami përbri fotos.