Nuk do ju besohet si e thërret Oriola Marashi, reperin Noizy. Thjesht lot! (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ju besohet si e thërret Oriola Marashi, reperin Noizy. Thjesht lot! (FOTO)

Nuk do ju besohet si e thërret Oriola Marashi, reperin Noizy. Thjesht lot! (FOTO)

Oriola Marashi dhe reperi i famshëm Noizy shpesh herë lënë batuta te fotot e njëri-tjetrit. Madje herë herë ata nxjerrin shumë gjëra të pa thëna në publik. Por se ‘nofka’ që Marashi i ka vendosur Noizy-t të ishte e tillë, nuk do na shkonte në mendje.

“Shabaaaaaan”, – i shkruan modelja, duke bere te gjithë të qeshin me këtë batutë. Po nofka e Oriolës si të jetë vallë? Me siguri Noizy do marrë ‘hak’ tani pas këtij komenti.