SHERR me Rashelin pas kamerave? Kejvina tregon të vërtetën dhe ankthin e takimit: Ajo është… (VIDEO) – AlpeGossip
SHERR me Rashelin pas kamerave? Kejvina tregon të vërtetën dhe ankthin e takimit: Ajo është… (VIDEO)

SHERR me Rashelin pas kamerave? Kejvina tregon të vërtetën dhe ankthin e takimit: Ajo është… (VIDEO)

Kejvina Kthella ishte e ftuara e radhës në programin ‘Një kat më lart’ të moderatorit Ermal Peçi. Ajo vjen çdo javë në ekran për shkak të pjesmarrjes në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin teksa gjithçka thotë mbush shpesh portalet online.

Ermali e pyeti se si u ndje teksa zëvëndesoi Rashelin, një personazh shumë të ndjekur e popullor në Instagram. Ndodhi diçka kur ato u takuan për herë të parë? U grindën?

‘Në fillim, atë ditë kur erdhi Rasheli isha në ankth. Normalisht po takoja një person që ishte shumë i komentuar, pavarësisht se unë jam bjonde (qesh) ajo zeshkanë. Ta rrah unë? Pse? Jo, s’ndodhi asgjë kur u takuam, nuk ishte rasti’

Kejvina guxoi gjatë intervistës me Rashelin ti prekte të pasmet. E mendonte dhe ajo nëse ishin të bëra apo jo? Ç’mendon ajo për format e saj? Zbuloni përgjigjet e Kejvinës pas minutës së 12-të të intervistës në ‘Një kat më lart’