Pritjes së ëmbël po i vjen fundi! Nisin pazaret rozë për Amin, po vjen goca… (FOTO) – AlpeGossip
Pritjes së ëmbël po i vjen fundi! Nisin pazaret rozë për Amin, po vjen goca… (FOTO)

Pritjes së ëmbël po i vjen fundi! Nisin pazaret rozë për Amin, po vjen goca… (FOTO)

Janë masterizuar në blerjen e këmishave dhe pantallonave që i tregojnë vogëlushët si burra të vegjël. Duhet të kenë pafund në shtëpinë e tyre, si prindër të një djali. Me ekzistencën e një vajze në jetën e tyre, por që ende s`ka lindur, nisën edhe blerjet apo dhuratat rozë.

Pak para se të vijë bebi, fustani prej princeshe dhe pupat kanë mbërritur te shtëpia. Përtej kujdesjes për vajzën, netëve pa gjumë, ky do të jetë dhe qejf më i madh i Amit: Ajo do blejë më në fund edhe gjëra gocash.