E DINIM TË LIDHUR ME YOUNG ZERKËN/ Ky mashkull i thotë Ronela Hajatit “Më mungon” nga dhoma e hotelit (FOTO) – AlpeGossip
E DINIM TË LIDHUR ME YOUNG ZERKËN/ Ky mashkull i thotë Ronela Hajatit “Më mungon” nga dhoma e hotelit (FOTO)

E DINIM TË LIDHUR ME YOUNG ZERKËN/ Ky mashkull i thotë Ronela Hajatit “Më mungon” nga dhoma e hotelit (FOTO)

Prej muajsh tashmë Ronela Hajat dhe Young Zerka përfliten për një lidhje romantike.

Asnjëri prej tyre nuk ka pranuar publikisht asgjë dhe shpesh shprehen se janë miq e bashkëpunëtorë mjaft të mirë, por kjo sigurisht nuk i ka ndaluar titujt rozë të adulojnë për shenjat e një lidhjeje të mundshme.

E megjithatë teksa pikëpyetjet rreth këtij çifti në showbiz vazhdojnë, duket se një mashkull tjetër ndjen mungesën e Ronelës teksa është larg saj.

Ka qenë vetë Ronela e cila ka ripostuar storyn në Instagram të mikut të saj të ngushtë, Jurgen Bala.

Balerini ka postuar një video në Instagramin e tij teksa ka filmuar pamjet e Manhatanit nga dritarja e dhomës së tij teksa ka shkruar se i mungon mikesha e tij.