ZBULON NJË DETAJ SHUMË INTERESANT/ Bieta Sulo tregon sa ishte rroga e saj e parë (FOTO) – AlpeGossip
ZBULON NJË DETAJ SHUMË INTERESANT/ Bieta Sulo tregon sa ishte rroga e saj e parë (FOTO)

ZBULON NJË DETAJ SHUMË INTERESANT/ Bieta Sulo tregon sa ishte rroga e saj e parë (FOTO)

Moderatoren e njohur, Bieta Sulon jemi mësuar ta shikojmë çdo pasditë në moderimin e emisionit “Ftesë në pesë”, në Top Channel. Këtë të mërkurë, gjatë transmetimit të programit, ajo zbuloi një detaj shumë interesant: pagën e saj të parë në këtë televizion!

Bieta ka 15 vite në Top Channel, mirëpo ndonëse sot është një figurë mjaft e suksesshme, ajo e ka nisur karrierën me një pagë të thjeshtë. Moderatorja tregoi se fillimisht është paguar me 350 mijë lekë të vjetra.

“Unë e kam nisur në “Top Channel” para 15 vitesh dhe rroga e parë ka qenë 350 mijë lekë të vjetra”, u shpreh ajo.