NUK PREFEROI TË FLISTE PËR DIVORCIN/ Rudina Dembacaj poston “padashje” detajin e dyshimtë (FOTO) – AlpeGossip
NUK PREFEROI TË FLISTE PËR DIVORCIN/ Rudina Dembacaj poston “padashje” detajin e dyshimtë (FOTO)

NUK PREFEROI TË FLISTE PËR DIVORCIN/ Rudina Dembacaj poston “padashje” detajin e dyshimtë (FOTO)

U bënë disa ditë që media po përflitet për divorcin mes moderatores Rudina Dembacaj dhe bashkëshortit të saj Aleks.

Shkak për këtë është bërë një tradhëti e përfolur e aktores me një personazh të njohur të skenës politike.

Rudina vetë, nuk ka dashur të reagojë lidhur me këto thashetheme dhe ndonëse është pyetur vazhdimisht nga gazetarët ka thënë se do shpjegohet njëherë tjetër. Këto përgjigje të sajat bënë që njerëzit vërtetë të mendojnë se një divorc po ndodh.

Megjithatë sot vvumë re një detaj sot që si “padashur” mund të na tregojë shumë për situatën. Teksa Rudina ka shkrepur disa video-selfie nga makina sot në mëngjes, është lehtësisht e identifikueshme unaza në gishtin e martesës të cilën ajo e ka rivendosur.

Siç duket, marrëdhënia mes cciftit po ka tentativa për t’u rregulluar, dhe ne na mbetet të urojmë më të mirën për ta.