HARROJENI BJONDE/ Kejvina bën ndryshimin drastik në pamje dhe nuk njihet më (FOTO) – AlpeGossip
HARROJENI BJONDE/ Kejvina bën ndryshimin drastik në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

HARROJENI BJONDE/ Kejvina bën ndryshimin drastik në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale, që pas daljes së saj të parë në “Xing me Ermalin”. Shpeshherë bukuroshja ka qenë në qendër të vëmendjes për fotot që publikon dhe pozat provokuese.
Prej shumë kohësh Kejvina i ka qëndruar besnike flokëve bjondë. Mirëpo së fundmi modelja po bën shpesh ndryshime. Pasi i preu flokët e gjatë, sot Kejvina ka treguar ndryshimin e rradhës.

Velina e “Xing me Ermalin” u shfaq mbrëmjen e sotme në emision jo më me flokë bjondë, por të lyera në ngjyrë të errët. Duke qenë se Kejvinës i shkon gjithçka, edhe kjo ngjyrë dukej bukur në të dhe sigurisht edhe veshja tërhoqi shumë vëmendje.