Super SEKSI e mbuluar me gazeta/ Pozon topless duke u bërë e parezistueshme (FOTO) – AlpeGossip
Super SEKSI e mbuluar me gazeta/ Pozon topless duke u bërë e parezistueshme (FOTO)

Super SEKSI e mbuluar me gazeta/ Pozon topless duke u bërë e parezistueshme (FOTO)

Kimberley Garner ka realizuar një set fotografik “topless”, duke u mbuluar vetëm me një gazetë.
Në fotot e tjera ajo ka pozuar me bikini, duke mos pasur më nevojë për shtypin e ditës që t’i mbulonte “asetet”.

28-vjeçarja britanike po promovon aktualisht linjën e saj të bikinive në Los Anxheles.

“Kam disa dizanjo fantastike që do të dalin në treg muajt e ardhshëm. Mezi po pres. Janë bërë të gjitha në Londër. Më pëlqen që jam një modele e re dhe njëkohësisht duke nisur karrierën si stiliste”, tha Garner për “Daily Mail”.