Vesa Luma në temperatura teje të nxehta/ Shqetësohet për… (FOTO) – AlpeGossip
Vesa Luma në temperatura teje të nxehta/ Shqetësohet për… (FOTO)

Vesa Luma në temperatura teje të nxehta/ Shqetësohet për… (FOTO)

Vesa Luma është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta.

Ajo së fundmi na ka treguar se si në temperaturat tejët të nxehta Liami i saj po kënaqet, duke u lagur me ujë.

Por Vesa ndihet mjaft e shqetësuar dhe këtë na e ka treguar me fotot e postuar në Instastory.