ME PIZHAME DHE E PËRGJUMUR/ Jona Spahiu pozon nga tualeti me të birin (FOTO) – AlpeGossip
ME PIZHAME DHE E PËRGJUMUR/ Jona Spahiu pozon nga tualeti me të birin (FOTO)

ME PIZHAME DHE E PËRGJUMUR/ Jona Spahiu pozon nga tualeti me të birin (FOTO)

Jona Spahiu ka përshëndetur ndjekësit e saj me një foto të veçantë me të birin.

Moderatorja shqiptare duket e lodhur dhe shumë e përgjumur, pasi dyshohet se e ka kaluar zgjuar gjithë natën me të voglin Raiden.

“E pavendosur nëse duhet të ha apo të fle”, shkruan Jona në postimin e saj.

Në foton e tretë, moderatorja ka rrezikuar pak me pozën pasi Raiden ka zgjatur dorën te këmisha e saj e gjumit duke e hapur atë.

Me sa duket vogëlushi i paska bërë “zbor” mamit të tij mbrëmjen e kaluar edhe pse ajo e ka gjetur kohën për të bërë disa selfie para pasqyrës.