NOIZY E QUAJTI “LOPË”/ Enca ja kthen me “të njëjtën monedhë”. E krahason me… (FOTO) – AlpeGossip
NOIZY E QUAJTI “LOPË”/ Enca ja kthen me “të njëjtën monedhë”. E krahason me… (FOTO)

NOIZY E QUAJTI “LOPË”/ Enca ja kthen me “të njëjtën monedhë”. E krahason me… (FOTO)

Ditën e djeshme Enca Haxhiaj së bashku me Don Phenom publikuan këngëne re “Kujt Po i Han” shoqëruar me videoklip. Në të shfaqej Enca duke bërë skena provokuese pranë reperit të grupit “Tba”

Mesa duket , këngëtarja që dikur ka qenë pjesë e “OTR” e ka nxehur keq fare “mbretin” e këtij grupi i cili u ka bërë një “diss” të fortë.

Noizy ka postuar në Instagram foto ku shiheshin dy lopë të montuara me një mikrofon dhe me këtë krahasim ka dashur të identifikonte Encën dhe Don Phenom.

Por nuk vonoi shumë që Enca t’ia kthente me “të njëjtën monedhë”. Ajo ndau me miqtë e saj një foto ku dukej një majmun paksa i trishtuar e me dixhiturën: I kam mërzitur pak (shumë)

Tani le të presim “dissin” e rradhës nga Noizy…