NDRYSHOI LOOK PAPRITUR/ Ja si është transformuar Kida pas flokëve bionde (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHOI LOOK PAPRITUR/ Ja si është transformuar Kida pas flokëve bionde (FOTO)

NDRYSHOI LOOK PAPRITUR/ Ja si është transformuar Kida pas flokëve bionde (FOTO)

Para se të niste xhirimet e klipit të saj më të ri “Edhe sa”, Kida u kthye papritur në një bionde. Ndërsa së fundmi këngëtarja ka vendosur të ndryshojë sërish ‘look’, duke i lyer flokët rozë. Kjo ngjyrë është një nga më të preferuarat për vajzat e famshme kohët e fundit dhe duket se shumë shpejt po kthehet në trend.  Kujtojmë se Kida është një nga këngëtaret më të suksesshme të momentit, por duket se ajo është edhe mjaft e pëlqyer për stilin e saj.